Home Products

Bolj načini plačila za plačano Članstvo Manager

compat_15_nativecompat_16_nativeJoomla 1.7 CompatibleJoomla 2.5 CompatibleJoomla 3.0 Compatible

to nov plugin za našo podaljšanjem plačani direktor članstvo vam zagotavlja način za prodajo vaše članstvo načrte z uporabo Virtuemart. Ta plugin samodejno združuje članstva, ki prodajajo od Virtuemart v naše članstvo plača šef.

naša plača podaljšanje članstva za JomSocial ima lastno vgrajeni procesor za Paypal, vendar če želite, da uporabite druge načine plačila potem to novo plugin does čudovito delo za vas. VirtueMart podpira veliko plačilnih metod.


kako deluje:

ustvariti izdelek, članstvo v virtuemart ter dajo poseben vnos na svojem področju SKU. Kot SMU-nnn-SMU
kjer je nnn načrt nagonski podnet posameznika v Simsu (Paid memebership šef).

primer SMU-1-SMU

Buy izdelka iz virtuemart ustvari naročnino v naše članstvo Paid Manager (com simsu), ki lahko bil videl v
Joomla back end >> Paid membership manager >> Subscriptions.
Price £89.99 posebno Offer £59.99 ... kupiti zdaj