Joomla članstvo komponenta za plačane naročnine

Joomla 3.0 Compatible

Joomla 3 Ready!

enostaven za setup članstvo komponenta

Joomla 3. x pripravljen!

po veliki uspeh SimSu smo veseli, da sporočamo, nove Joomla članstvo komponenta , Gold različico SimSu. To has vsi zunanja oblika od SimSu (prepost abomna šef) pozitiven nov razburljiv zunanja oblika. Temu pravimo SimSu zlato. Poskusi zdaj. To je lepo Joomla članstvo komponento za plačane naročnine. Vi hoteti všeč biti to prepost ter silen članstvo razsežnost zakaj vaš naslednji Joomla položaj.

prost poskus pri roki s prost zaslomba. Kontaktirajte nas za več informacij.

naročnina plugin značilnosti:

 • Joomla 3. x native članstvo podaljšanje
 • enostaven za uporabo.
 • no Hacking in Joomla še vedno lahko nadgraditi
 • ustvarite brezplačne načrte ali plačane načrte toliko, kot želite
 • poskusno obdobje za naročnino. Veliko funkcijo, ki jih ponujajo naše Joomla članstvo podaljšanje.
 • ročno odobritev naročnin na vaši izbiri
 • možnost za prikaz izbranih načrtov na različne elemente menija
 • Block/Odblokiraj uporabniških računov na naročnino/iztek.
 • Custom email pošiljanje uporabniku na subscripiton.
 • Custom email pošiljanje na admin in drugih e-poštnih naslovov po vaši izbiri, ko je ustvarjena naročnina.
 • Dodaj uporabnika na različne skupine VirtueMart varovanec na naročnino in iztek.
 • podpira ponavljajoče zaračunavanje. To je zelo varen in ne shranjuje uporabnika podatke o kreditni kartici na vašem sistemu. Namesto tega je vse, kar se obravnava na zelo zavarovanih PayPal sistem.
 • tudi obiskovalci lahko kupijo/naročiti. Ni potrebe, da se registrirajo prvi.
 • neomejeno število naročniških načrtov z gibljivimi trajanje načrta. Življenjsko dobo, letno, mesečno, tedensko in dnevno. Določite lahko tudi pogostost z vrsto obdobja. Kot 3 mesece ali 10 dni itd
 • enostavno in učinkovito Joomla članstvo komponento za naročnino Joomla in Skupnosti Builder naročnino (CB naročnina).

Free sojenje na voljo.

Prosimo, kontaktirajte nas, da imajo brezplačno, popolnoma funkcionalno sojenje za 15 dni!

PayPal plačilo za enkrat in ponavljajoče naročnine

Paid Membership Component - Paypal

navodila za uporabo:
to je zelo preprosta. Naša plačanega članstva komponenta plačilni sistem ne zahteva VirtueMart za prejemanje plačil. Ima svoj paypal sistem. Sledeč ste prepost lestev v oblikovati to.

Konfiguracija:
-Pojdi na komponente > > Paid članstvo Manager > > Configuration
Konfiguriraj nastavitve. Na primer, set "Force naročnina" na yes, da veljavnosti prijavljeni uporabniki imajo naročnino.

ustvari načrti:
-Pojdi na komponente > > Paid članstvo Manager > > naročnina načrti
-CREATE naročnina načrtov, Free (nič znesek) ali plačani.

frontend:
-pokazati načrte v frontend, pokažite element menija na standardni pogled načrtov. URL načrtov pogled je
http://example.com/index.php?option=com_simsu&view=plans

£69 - Buy Now - Only £49 £49

neobvezno plačilo plugins

(ločeno nakup)

Paid Membership Component - Stripe Plugin Paid Membership Component - HSBC Plugin Paid Membership Component - Authorize.Net SIM Plugin

(neobvezno) še več načinov plačevanja za plačane članstvo Manager

(neobvezno) kupon podaljšanje za plačane članstvo Manager

(neobvezno) Newsletter za Joomla


podrobnosti setup za Joomla Članstvo podaljšanje


Configuration

vpišite vaš PayPal e-poštni naslov, kjer želite prejemati plačila od članov vaše spletne strani. Obstaja način v živo in način preskušanja. Skušnja način uses prodajelec peska predkupna pravica preskrbljen z PayPal zakaj preskušnja vplačilo sprejet v plačan članstvo sestaven. Vendar lahek metoda je v skušnja to v živeti način s a načrt cenik od nekaj kot $0,10. To vam bo dala pravi dokaz, da je vaš članstvo setup deluje fine.

lahko tudi izberete svojo valuto tukaj. Različne možnosti so podane, vendar, če ste prejemali članarine v valuti, ki ni na seznamu tukaj, samo stik z nami. Priskrbeli vam bomo navodila za dodajanje vaše valute tukaj. Lahko tudi dovolijo ali zanikajo odkup članstva za ljudi, ki niso registrirane na vašem spletnem mestu. Omogočanje neregistriranim obiskovalcem kupiti lahko povečate svoje konverzije v nekaterih primerih zaradi hitrega plačila in avtomatsko člana račun registracijo, ki jih naše članstvo plugin.

Paid Membership Manager Configuration


Paid članstvo komponenta-načrti seznam

to načrti seznam zaslonu prikaže različni načrti članstva, ki ste jih ustvarili. Če želite, lahko dodate več, uredite obstoječe načrte ali izbrišete kateri koli načrt. Ponavljajoči se načrti so avtomatsko naročnine načrtov na vašem določenih časovnih presledkih, kot so tedensko, mesečno, letno in še več. Ponavljajoči se načrti uporabo naročnin funkcijo, ki jo paypal. S ponavljajočimi se načrti vaši člani ne potrebujejo, da plača ročno vsak mesec. Plačilni postopek je vse avtomatsko s PayPal. pošlje IPN obvestilo, ko je plačilo, in naše članstvo plugin samodejno ustvari ali renews uporabnik naročnina na podlagi tega plačila IPN. IPN je kratica za instand plačilo obvestilo.

Paid Membership Manager - Plans List


Paid članstvo komponenta-načrt podrobnosti

članstvo načrt podrobnosti zaslon je zelo prefinjeno eno. To vam daje res močne možnosti za vodjo različnih vidikov vašega načrta. Ogledate si lahko te zavihke tukaj:

Main zavihek, Block/Odblokiraj možnosti, razpoložljiva plačila predelovalci, e-pošto besedilo, ki bo poslano na plačilo s strani članov in načrt nadzora možnosti.

Main Tab

lahko vnesete ime načrta in opis tukaj. To hoteti obstati razpoložen v uporabnik v pročelje prenehati v načrt krajšava za. V opis načrta lahko vnesete tudi HTML, če želite. Članstvo načrt trajanja so zelo prilagodljivi. Standardne možnosti so na voljo kot teden, mesec, leto itd, vendar lahko določite tudi število s trajanjem. To vam omogoča popoln nadzor nad trajanjem načrta. Na primer, 3 tedne, 2 meseca in še veliko več. Minute in urni načrt trajanja so na voljo tudi.

obstaja polje zneska. Ničelna vrednost v tem polju pomeni, da je to brezplačen načrt. Za naročnine, ki jih želite zagnati za določeno število tednov ali mesecev, lahko določite številko, če \ "število plačil " polje. To vam omogoča, da ustavite naročniška plačila samodejno po določenem številu plačil z uporabo PayPal naročnine.

Trial trajanje je tudi super. Premislite o scenariju. Recimo, da želite ponuditi mesečno članarino s šibko brezplačnega sojenja. Ta možnost vam omogoča enostavno doseganje tega cilja. To je super, da so bolj plačani člani na vaši strani Joomla.

vidljivost in ukrepi na načrt

lahko nastavite, kdo lahko vidi, kateri načrt. Izberite Joomla uporabniške skupine, ki vidijo poseben načrt. To se lahko uporablja v različnih situacijah. Samo ne izberite nobene skupine, če želite pokazati svoje članstvo načrt za vse uporabnike. Držite pritisnjeno tipko CTRL in kliknite možnost na seznamu, da počistite izbor.

izberete lahko tudi Joomla skupino, v kateri želite dodati plačilni uporabnik. Poleg tega lahko dovolite tudi complimentary članstva ob naročnini na poseben načrt. Ponavadi complimentary načrti so majhne načrte z večjimi načrti članstvo. Na primer na naročnino na Joomla Tutorials načrt na poučevanju mestu, lahko zagotovi complimentary članstvo v php Tutorials načrt. To je samo primer, vendar so možnosti zelo velike.Po izteku bo uporabnik postal del izbrane skupine Joomla. To je lahko koristno v primeru, kot ste dodali naročnikov, da avtorji skupine na naročnino in spremeniti svojo skupino, da se registrirajo na nadomestni.

lahko prekličete članstvo načrte, da jih skrijete, ne da bi izbrisali. To vam bo omogočilo, da jih uporabljajo v prihodnosti, če je to potrebno. Če je "ponavljajoče" je nastavljena potem to pomeni, da načrt je avtomatski ponavljajoči se naročniški načrt. Ponavljajoča funkcija je na voljo v vgrajenem PayPal plačilnega procesorja. Če želite uporabljati trak ali kateri koli drug plačilni procesor, vas prosimo, najprej vprašajte nas o podpori ponavljajočih naročnin iz vaše izbrane plačilnih storitev.

Paid članstvo komponenta-načrt podrobnosti-Block/Odblokiraj User

Paid Membership Manager - Plan Details


to so nekatere priročne možnosti za zagotavljanje boljši nadzor nad članstva in član uporabniških računov. Če \ "tnalo uporabnik naprej abomna " je lotiti se \ "o ", uporabnik hoteti obstati tnalo naprej abomna. Izbrati \ "o " šele če hočeš potrditi uporabnik ročen sicer izbrati \ "ne ". Preusmeritev polja URL se uporablja le, če izberete \ "da " v prejšnjem polju. To je preusmerjanje uporabnikov na stran, ki obvesti njihov račun čaka na odobritev. URL moči obstati nekaj kot

v naslednji polje izbrati \ "o " v odblokirati uporabnik prepričevalnost naprej abomna od to načrt. Razbor \ "ne " hoteti slovo uporabnik stalež kot ono je. Izbrati \ "o " v ' tnalo uporabnik naprej konec ' polje v tnalo uporabnik prepričevalnost čez konec od svoj abomna.

http://example.com/index.php?option=com_content&view=article&id=49

Paid članstvo komponenta-načrt Control

Paid Membership Manager - Plan Details - Block/Unblock User


plačan članstvo komponenta-načrt email obvestilo

Paid Membership Manager - Plan Control


Paid članstvo komponenta-načrt Subscribe

Paid Membership Manager - Plan Email Notification


plačane članstvo Component-naročnine seznam

Paid Membership Manager - Plan Subscribe


Paid članstvo komponenta-naročnina podrobnosti

Paid Membership Manager - Subscriptions List


* vprašajte nas za starejše različice Joomla.

Paid Membership Manager - Subscription Details


£69 - Buy Now - Only £49 £49


Joomla članstvo Component